Nargilenin En İlgi Çekici Taraflarından Biri Aromalı Tatlardan Oluşmasıdır

Nargile çoğu kişinin ilgi duymuş olduğu ve sık sık kullandığı bir üründür. Nargile ilk olarak Fas’ta ortaya çıkarılmış olan yavaş yavaş dünya genelinde yaygın hale gelen bir üründür. Fas’tan sonra Orta Doğu’da da yaygın olarak görülmektedir. Türkiye’de de çoğu kafelerde restoranlarda ve evlerde kullanılan bir ürün olmaktadır. Evlerde kullanımına çok rastlanmasa da artık yavaş yavaş kullanılmaktadır.

Nargile saf tütün tadını kişilere sunmuş olduğu için bazı kişilere ağır gelebilir. Ağır tütün tadından hoşlanmayan kişiler için ise aromalı tütün sunulmaktadır. Nargilenin sunmuş olduğu aromalar kavun, karpuz, portakal, mandalina, kiraz, vişne, yeşil elma, kırmızı elma, çikolata, vanilya, tarçın gibi oluşturulabilir. Her biri kişilerin zevklerine uygun olarak sunulmaktadır.

Nargile camdan yapılan bir üründür ve birçok renkte, tasarım da ortaya çıkarılmaktadır. Turuncudan yeşile, kırmızdan maviye renklendirilebilir. Hoş süslemelere ve tasarımlara da nargilede rastlamak mümkün olmaktadır.

Pipeleri Oluştururken İki Farklı Üründen Faydalanmak Mümkündür

Pipe adı verilen ürün iki farklı çeşitte oluşturulabilmektedir. Pipeler tasarlanırken de ahşap ve cam olarak oluşturulur. İlk olarak eskiden çok kullanılan pipeler ahşap olarak oluşturulurdu. El yapımı ve ahşap olarak oluşturulan pipeler oldukça ilgi çekicidir. Ancak günümüzde daha çok cam pipeler kullanılmaktadır. Cam pipeler de el yapımı olarak oluşturulabilir.

Ahşap ve cam pipeler mutlaka düzenli olarak temizlenmektedir.

Grinderlar Oldukça Yardımcı Ürünlerdir

Grinderlar çoğu kişinin tercih ettiği aparatlardır. Tütün kullanma aparatları çoğu kişinin de bildiği gibi öğütülmüş tütün yardımı ile kullanılmaktadır. Öğütülmüş tütün de grinder kullanımı ile sağlanmaktadır. Grinderlar 3, 5, 7 cm olarak tütünleri öpütme özelliğine sahip olan ürünlerdir. Tütün oldukça hoş şekilde grinder ile öğütülmektedir. Metal ve plastik olarak da tasarlanabilen ürünlerdir.

Bong Kaç Farklı Şekilde Oluşturulmaktadır?

Bong seramik, plastik, cam olarak oluşturulmakta olan bir üründür. Cam ürünler daha çok tercih edilen ürünler olarak görülmektedir. Çünkü cam ürünlerin temizliği de kullanımı da daha kolay olmaktadır. Temizliği yapılırken de cam ürünlerin üzerinden daha kolay kirler çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir