Sevgililer Günü İçin Özel Temalı Kar Küresi Modelleri

Sevgililer günü için eğer kız arkadaşınıza hoş bir hediye almak isterseniz kar küresi modellerine bir göz atabilirsiniz. Oldukça romantik ve anlamlı bir hediye olacak kar küreleri sevgililer günü temasıyla da sizi çok etkileyecek.

Her yaştan kadın tarafından çok sevilen klasik ancak anlamlı kar küreleri sevgililer günü için oldukça önemli bir hediye tercihi olur. Sevgililer gününe özel olarak üretilen modellerinde cam fanus içerisinde el ele tutuşan çift figürü sokak lambası altında oturan çift figürü gibi aşk ve çift temalı figürler bulunur. Aynı zamanda müzikli olan modellerinde ise romantik bir müzik detayı vardır.

Kar Küresi Ürününün Genel Özellikleri Nelerdir?

Kar küreleri genel itibariyle fanus ve gövde olmak üzere iki bölümde oluşturulur. Tamamen el işçiliği ile üretilen bu ürün boyutları sayesinde son derece dekoratif bir ürün konumundadır.

Fanus kısmı kalın kırılmaz camdan yapılmıştır. Gövde kısmı ise birinci sınıf kaliteli polyester malzeme ile yapılmıştır. Polyester üzerine aynı zamanda desen ve motif baskıları da yapılır. Her hangi bir düşme kırılma olmadığı sürece çok uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde dekoratif ürün olarak kullanılabilir.

Sevgililer Gününe Özel En Popüler Kar Küreleri Hangileridir?

Sevgililer günü için genellikle müzikli kar küresi modelleri tercih ediliyor. Bunların yanı sıra fanus içerisinde aşk temalı figürler bulunur.

Romantik buluşma temalı beyaz renkli müzikli kar küresi gül tutan romantik çift temalı pembe renkli müzikli kar küresi aşk temalı kahverengi renkli kar küresi aşk kalp temalı kahverengi müzikli kar küresi seyahat eden romantik çift temalı dönen müzikli kar küresi modelleri son dönemin en popüler ürünleri arasındadır.

Büyük Boy Kar Küreleri Var Mı?

Genel itibariyle kar küreleri belirli boyutlarda üretilir. Ancak siz sevgililer gününde sevgilinize daha büyük boyutlarda olan bir kar küresi almak isterseniz bunun için de modeller bulunuyor.

Özellikle hediyelik eşyaları online platformda satan e ticaret siteleri içerisinde büyük boy kar küresi modelleri kapsamında çok dikkat çekici ürünler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir