Sıra Dışı Hediyelik Kar Küresi Modelleri

Kar küresi modelleri içinde sıra dışı tasarımları da bulmaktasınız.

Sadece sevgi ve aşkın ifade edildiği ya da yılbaşı vurgusunun yapıldığı hediyelikler değildir kar küreleri. Farklı ve klasiğin bir arada sunulmasından hoşlananlar içinde şık ve bir o kadar dikkat çekici tasarımlar yapılmaktadır.

Kuru Kafa Tasarımlı Kar Kürleri Hediye Olur Mu?

Kar küreleri her daim hediye olarak ilk sırada yerini almayı başarmış, herkes tarafından beğenilen seçeneklerdir.

Şimdilerde farklı tasarımlarla ön plana çıkmayı başaran kar küresi seçenekleri içinde her zaman yılbaşı ve sevginin işlendiğiniz söylemek yanlış olur.

Kuru kafa tasarımların içinde ışıklı olan modellerin bile var olması, kar kürelerinin en uç çizgilerde yaşamayı seven kişiler tarafından bile tutulduğunun bir göstergesidir.

Kendine dövme yapmak adına bir yer açan yakın arkadaşınıza açılış hediyesi almak istediğinizde kuru kafa konsepti olan kar küresi armağan etmeye ne dersiniz. Dövme işleminin yapıldığı yerlerin farklı konseptleri olmaktadır. Siz de bu konsept içinde hem klasik hem de günümüz çağına ayak uydurmanın bir arada olduğu bu tarz bir dekor aksesuar hediye ederek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Farklı Tasarım Kar Küreleri Nelerdir?

Büyük boy kar küresi modelleri içinde de kuru kafa dışında farklı tasarımları bulmanız mümkün olmaktadır. Özellikle ev hediyesi, iş yeri hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz birbirinden farklı dekor amaçlı kullanılabilecek hoş tasarımlar göze çarpmaktadır.

Eksi dönemlerden günümüze kadar ulaşan en eski hediyelik eşyalardan biri olan kar küreleri uzun ömürlü bir hediye olmalarıyla da dikkat çekmektedir.

Farklı tasarımların içinde birbirinden değişik hayvan figürleri işlenirken İstanbul’a ait olan özel yerlerin de görsellerinin sergilendiği şık tasarımları bulabilmektesiniz.

Kar Küreleri Fiyat Aralıkları Nedir?

Kar kürelerinin fiyatları satın almak istediğiniz modele göre değişmektedir. Mini boylarını uygun fiyat aralıklarına bulabilirken müzikli kar küresi, ışıklı kar küresi ve elektrikli olan kar küresi modelleri büyüklük ve birden fazla özelliği barındırmasıyla fiyatları mini boylara göre daha yüksek olabilmektedir.

Genel anlamda değerlendirme yapıldığında ise özellikle toplu hediye alımlarının yapıldığı yılbaşı günleri için tercih edebileceğiniz uygun fiyatlarda hediyeliklerin başında gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir