Tütün Kullananlara Uygun Hediyelikler

Hediyelik eşya denince akla pek çok değişik türde eşya gelir. Hediyelik eşya seçimlerinde ise ilgi alanları ve alışkanlıklar göz önünde alındığında seçimleri de daraltmak mümkün olmaktadır.

Hediye seçimleriniz eğer tütün kullanan bir arkadaşınıza ise pek çok farklı hediye seçeneği ile ona sürpriz yapabilirsiniz.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Daha ekonomik bir tütün tüketimine yönelmiş olanlar ya da sigaradaki kimyasallardan uzak durmak isteyenler sarma tütün ya da pipo gibi ürünlere yöneliyor. Hediyelik eşya olarak da bu ürünleri kapsayan pek çok farklı tercih bulunuyor.

Tütün ürünleri kullananlar için en uygun hediye tercihlerinden biri de tütün keseleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu keselerin kullanımı özellikle tütün saranlar için oldukça pratik ve portatif oluyor.

Tütün keseleri hem tütün hem de tütün sarmaya yarayan kağıt ve filtre koymak için yerleri buluna cüzdan boyutlarında deri ya da keçeden yapılan ürünler. Farklı desen ve renkleri bulunan bu keseler aynı zamanda ilginç bir hediye seçimi de olabiliyor.

Tütün Yan Ürünleri Nelerdir?

Çakmak modelleri ve küllükler tütün yan ürünleri arasında bulunur. Zippo çakmak modelleri hem kaliteli ve şık olduğu için hem de uzun süreli kullanım sağladığı için de bu tür ürünler hediyelik olarak da alınmaktadır.

Tütün yan ürünlerinden küllükler de sigara içenler için uygun hediye seçenekleri arasında yer alır. Bunun dışında sigara tablaları, sigara sarma makineleri gibi farklı tütün yan ürünleri de ilgili olanlara hediye edilebilir.

Şarap Setleri İçinde Neler Bulunur?

Tütün ürünleri ile birlikte içki içmeyi özellikle de şarap içmeyi sevenler için özel olarak üretilen şarap setlerinin içinde tirbuşon, damlalık, derece ve şarap mantarı bulunur. Bu setlerin bazılarında iki adet şarap kadehi de bulunur.

Bazı şarap setlerinin satranç takımı gibi farklı elemanları da vardır. Özel kutularında satılan şarap setlerinin şarap şişesi şeklinde tasarımlarına da rastlamak mümkündür. Bu şişeler hafi ve en önemlisi de dekoratif olduğu için tercih edilir. Şarap setleri kullanılmadığında vitrinleri ve rafları süslemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir