Zarif Tasarımlı Kupa Bardak Çeşitleri Çok Hoşunuza Gidecek

Son zamanlarda kupa bardak modellerinin kullanılması üzerine üretici firmalar daha zarif ve daha farklı modellerde kupa bardaklar üretmeye başladı. Bu sayede insanlar hem kendilerine hem de arkadaşlarına hediye olarak çok ilgi çekici kupaları alabildiler.

Ülkemizde hediyelik eşya satışı yapan siteler içerisinde seramik cam ya da ahşap malzemeli bir çok kupa bardak modeli bulunuyor. Aynı zamanda online platformda satış yapan hediyelik eşya siteleri de çok ilgi çekici farklı şekil tasarımlarındaki kupa bardakları sizlere sunuyor. Uygun fiyatları ve gün içerisinde sık sık kullanılacak bir ürün olması nedeniyle hediyelik eşya olarak da çok sık tercih edilir.

Kupa Bardakların Özellikleri Nelerdir?

Kupa bardak çeşitleri genel itibariyle birinci kalite seramik malzeme kullanılarak üretilir. Buna ek olarak cam malzemeli ve ahşap malzemeli olan modelleri de vardır. Ufak çaplı darbelere karşı dayanıklı ürünlerdir.

Resim baskılı olan ya da üzerinde seramik dışında bir boya bulunan kupa bardaklar lake boya ile boyanmıştır. Üstelik bu lake boya kalıcıdır. Bu sayede 5 sene sonra dahi kupa bardağınızın renginde bir atma olmaz.

Hem sıcağa karşı hem de soğuğa karşı dayanıklı olmasından dolayı da gün içerisinde içine sıcak bir içecek ya da soğuk bir içecek koyarak bardağı kullanabilirsiniz.

Kupa Bardak Modelleri Nelerdir?

Hediyelik eşya satan dükkanlarda ve internet sitelerinde ilginç kupa bardak modelleri bulabilirsiniz. Bu tarz yerlerde resim baskılı olan kupa bardaklar son derece geniş seçeneklerdedir. Aynı zamanda son dönemlerde bardak içerisindeki içeceğin dökülmesini engellemek için silikon kapak detaylı kupa bardaklar da üretilmiştir.

Bunların yanı sıra ortasında 360 derece dönebilen bir figürü olan kupa bardaklar da gençler tarafından çok sevilmektedir. Aynı zamanda farklı şekil tasarımlarındaki kupa bardak modelleri de ilgi çekici ürün arayanlar için birebirdir.

Kupa Bardaklar Hediye Olarak Kullanılır Mı?

Kupa bardak resimli modelleri hediyelik eşya olarak kullanılabilir. Bu bardakların üzerinde arkadaşınızın tuttuğu takımın logosunun ya da izlediği bir dizi ve filmin resmi baskılı olabilir. Bu tarz kullanışlı ve tasarımıyla da dikkat çeken ürün arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir