Tütün Yan Ürünleri Üzerine Hediyelik Eşyalar

Tütün tüketimi her ne kadar önerilmese de herkesin farklı tüketim alışkanlıkları aynı zamanda bir tarzın da yansıması olabiliyor. Örneğin pipo ya puro gibi tütün ürünleri kendi yan ürünleri ile birlikte tarzının tamamlayıcı bir parçası olarak kabul edilirken uygun bir hediyelik de olabiliyor.

Tütün yan ürünleri ve tütün içme araçları arasında ortak yan ürünler de bulunabiliyor. Bu ürünlere örnek olarak sigara tablaları ya da tütün keseleri sayılabilir. Bu ürünlerin hepsi de her türlü tütün içme aracı ile birlikte kullanılabilir.

Tütün Keseleri Nasıl Kullanılır?

Tütün keseleri hediyelik eşya olarak hem tütün tüketen hem de pipo içenler için uygun hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Tütün keseleri suni deri ya da keçeden el işçiliği ile yapılır ve katlandığı zaman da cüzdan boyutunda olduğu için kolayca cepte ya da çantada taşınabilir.

Tütün keselerinin tütün koymak için bir büyük gözü, kağıt gözü ve el ile sarılan tütünlerde kullanılan sigara sarma filtreleri için de bir gözü bulunur. Bu keseler ile tütün ve yan ürünleri bir arada kolayca taşınabilir.

Diğer Tütün Yan Ürünleri Nelerdir?

Hediyelik olarak alınabilecek olan tütün yan ürünleri arasında pek çok kalem ürün de bulunur. Bunlar puro ya da pipo yakmak için özel olarak üretilen çakmaklar ya da zippo çakmak modelleri gibi ürünler olduğu gibi aynı zamanda küllükler, sigara tabaları, puro makasları, puro deliciler ya da pipo sehpaları da bu ürünler arasında sayılır. Sevdiklerinize hediye seçerken de bu ürünlerden bir hediye set oluşturmanız da mümkün olmaktadır.

Pipo İle Birlikte Hangi Yan Ürünler Alınmalı?

Pipo ile alınması gereken yan ürünler arasında hem içim hem de temizlik için gerekli olan elemanlar bulunur. Pipoyu yeni içime hazırlamak için pipo temizleme çubukları ya da tütün koymak için pipo kaşıkları kullanılır.

Pipolarınızı kullanırken aynı zamanda pipo sehpaları ile de doğru bir şekilde muhafaza etmiş ve pipoları da dinlendirmiş olursunuz. Pipo ve tütün ile ilgili bütün yan ürünler e-ticaret yapan siteler de satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri farklı çeşitleri ile sanal vitrinlerde görmeniz mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir