Balık Model Etekler

Etekler kadınlar için vazgeçilmezlerdendir. Gerek yaz gerekse kış mevsiminde günlük giyimde tercih edildiği kadar özel gecelerde de tercih odağı olan etek modellerinden biri de balık model etekler. Yıllar önce ortaya çıkmasına rağmen modası geçmemiş olan bu modeller özellikle biraz daha “kemikleri kalın” olan bayanlarımızın en çok tercih ettiği etek modellerinden. Tarzınıza sade bir şıklık katan bu etekler sade tasarımlarla sınırlandırılmamış, değişik ve belki de daha şık tasarımlarla koleksiyonlar güçlendirilmiş. İş hayatınızda da kullanabileceğiniz etek kombinleri oluşturulmuş. Koyu renklerin hakimiyet gösterdiği balık model etekler, bu sene pudra, krem, mavi gibi renklerle de vitrinlerde. Son dönemlerde sağlam bir rant yakalayan yüksek bel modası pantolonlardan sonra balık etek modelleri de etkilemiş. Böylece yüksek belli tasarımlar da vitrinlerdeki yerlerini almış. Sadeliğiyle bilinen balık model etekler tasarlanırken kimliklerinin dışına çıkarılmış ve çeşitli yollardan zenginleştirilmiş. Fermuar, şerit, metal gibi detaylar sayesinde özgün bir hava yakalanmış. Buna ek olarak uzun kuyruklu ve saten modeller, çeşitli kombinlerinizle abiye halini alabilir ve özel gecelerde kullanabilirsiniz.

Balık Etekler

Etek denildiğinde aklınıza onlarca birçok çeşit gelebilir. Peki ya, en şık olanları dersem? O zaman söylemeniz gereken modellerden biri de balık etekler. Bu etek modelleri diz hizasının hemen altından itibaren biraz daha genişler. Bundan dolayı bu etekler genellikle uzundurlar. Uzunken daha şık olmasından dolayı balık etekler hızlı bir şekilde tesettür modasına da uygulandı. Özel gecelerde zarif ve bir o kadar da asil bir görüntüyü yakalamak balık etekler ile inanın çok kolay. Süslü modelleri ile sade bluzlarınızı kombinleyerek geceye şıklık katabilirsiniz. Modası hiç geçmeyecek gibi görünen bu modeldeki etekler çok geniş bir çeşitliliğe sahip. Renk ve detay bakımından markadan markaya çok fazla farklılık gösterebilen bu modeller sizi bir adım öteye götürecek.

Balık Etekler

Bir zamanların modası olan balık etekler tekrar gündeme geldi ve etek tasarımların ön önemli parçalarından olarak yerini koruyor. Balık etek uygun vücut tipiyle buluştuğunda zarif bir görüntü yaratıyor. Bildiğiniz gibi kıyafet ve giyim konusunda en önemli detay vücut tipinin elbiseye uyumu. Balık etek giymek istiyorsanız vücut tipinizi tanımanız ona uygun olup olmadığına bakmalısınız. İnce belli ve zayıf bayanlarda daha iyi oturan ve şık duran bu model her vücut tipine uymadığından zor bir modeldir. Bunun yanında birçok artısı da vardır. Balık etekler abiye elbise niyetine de giyilebilir. Özellikle arkadan uzun önü bilekte ya da daha kısa olan modeller ceket ya da uygun bluzla kombinlenirse şık davetlerin kıyafeti olabilir. Ayrıca bu modelin günlük kullanıma uygun şekilde tasarlananları da var. Alvina gibi Armine gibi ünlü tesettür markalarında farklı balık etekleri görebilirsiniz. Bu etekler genelde yüksek bel olarak tasarlanır ve giyildiğinde zarif bir görüntü oluşur. Eteklerde bu zarafeti yakalamak için bel ve vücut tipi çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir