Balon Etekler

Son yıllarda yaz sezonunun dikkat çeken etek modellerinden biri olan balon etekler, kış aylarında da tercih edilebilir. Kiloları saklıyor gibi görünmesine rağmen geniş kalçalı hanımların bu etek modellerini kullanması pek de tavsiye edilmiyor. Aşağıya doğru genişlemesiyle beraber çok uzun değil balon etekler. Genelde diz seviyesinde bitiyor. Balon etek giymenin ve kombinlemenin birçok püf noktası olduğunu söylerler. Ancak basit noktalara dikkat eden herkes bu etek modellerini kullanabilir. Birden çok forma sahip olan bu etekler genellikle az kabarık modelleri ile tercih edilirler. Bu modeller ile uzun bluzlarını balon eteğinizin içerisine sokarak çok şık bir kombin oluşturabileceğinizi unutmayın. Her yaşa, her tarza ve neredeyse her ortama uygun olan bu etekler internette ve mağazalarda satışta.

Balon Etekler

Balon etekler yeni trend etek modelleri arasında yerini aldı. Yazın ayrı kışın ayrı güzel olan bu etekler her mevsim şıklık yaratacak nitelikte ve sevimlilikte. Yüksek bel ve kabarık olma özelliğine sahip bu etekleri en çok gençler tercih ediyor. Ancak her yaştan bayanın tercih edebileceği modellerdir. Balon etek giymeyi herkes isteyebilir ancak ince vücut tipindeki bayanlar giyerse daha şık duracaktır. Kilolu bayanların giymesi kalabalık bir görüntü yaratacağından herkesin vücudunu tanıması gerekir. Vücut özelliklerini bilen bayanlar daha şık giyinebiliyorlar. Ancak balon eteklerin fazla kiloyu saklama özelliği olmadığından buna dikkat etmeliler.

Kış aylarında siyah çorap ve çizmeyle kombinlenebilen bu etekler yazın daha çok tercih ediliyor. Kabarık bir modeli olan balon etekler uçuşan katlarıyla yazın doğasına daha uygun düşüyor. Kat kat olanları, uçuşan kabarık tülleriyle canlı bir görüntü sergiliyor. Yazın babetle giyildiğinde genç kız edası veren bu etek stiletto ile de şık bir kıyafet hâline gelebiliyor. Kısacası balon etekleri farklı kombinlerle farklı ortamlarda giyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir