Belden Oturtmalı Etekler

Etek, kadınların en gözde kıyafet çeşididir. Ancak boy, desen ve renk gibi detaylar etek konusunda önemli noktalardır. Örneğin, kısa boylu bir hanımefendiye diz altında etek giymemesi önerilirken uzun boylu bayanlara da çok kısa etek giymemeleri önerilir. Belden oturtmalı etekler uzun, kısa, diz üstü ve diz altı ve mini gibi birçok modele sahip. Genellikle kalem etek ve çan etek tarzında olan bu etekler güzel bir kombinle kimisi için ufak kimisi için ise önemli detayları beraberinde getiriyor. Şık bir kombinle daha zayıf, daha zarif ve daha uzun boylu görünmeniz belden oturtmalı etekler ile mümkün. Bu tarz etekler ile ince topuklu veya stiletto ayakkabı tercih edebilirsiniz. Etek konusundaki değişmez kural burada da aynen uygulanmış. Her renkten birçok farklı etek bulabilirsiniz. Belden oturtmalı etekler ile bu sezonda tarzınızı yansıtmanız çok kolay olacak ve bu modelleri tercih ederek trendi yakalamış olacaksınız. Ayrıca sade modelleri ile özel gecelerinizde size eşlik edebilecek olan bu etekleri her mağazada bulmanız mümkün.

Belden Oturtmalı Uzun Etekler

Belden oturtmalı uzun etekler genellikle bahar aylarında daha çok tercih edilir. Şıklığın ve zarifliğin daha kapalı bir hali olan bu etekler, tesettür giyimde de tercih odağı olmuştur. Etek kombinleri deyince akla ilk gelen modeller bu modellerdir. Kalem etek modelleri ve şifon detayı bluz ikilisi olduça hoş bir şekilde karşımıza çıkar. Ayrıca belden oturtmalı uzun etekler için bir diğer giyim tercihi de tek renk tişört modelleridir. Yeni tasarımlarında parlak kemer modelleri ile göz alıcı olurken bu detaya çanta uyumu ile bütünlük oluşturmanız güzel bir alternatif olabilir. Hem zayıf bayanların hem de göbeğinden şikayetlenen bayanlarıntercih edebileceği bu modeller her kadına çok yakışacaktır. Ne kadar zor beğenen biri olursanız olun, elbet seveceğiniz, hoşunuza gidecek birkaç model bulmanız işten bile değil. Tesettür giyimde çoğu kadının şık gözükerek kendini iyi hissetmesine aracı olan belden oturtmalı uzun etekler renk konusunda da sınırsız. Güzel ve detaylı bir alışveriş ile gardırobunuza en uygun etek modelini bulmanız mümkün.

Belden Etekler

Etekler, hiç şüphesiz her sezonun vazgeçilmeyen ve değişmez parçaları. Kadınlarımız ve genç hanımefendiler her sene etek modasının yakından takip eder. Belden etekler de bu sene vitrindeki yerlerini aldılar. Son dönemlerin yüksek bel modasından etkilenen etekler yeni sezonda da sizlerle.  Etek piyasasında kendini ispatlamış firmalar reyonlarında belden etekler ile ilgili bölümleri oluşturmuş durumda. Her renkten olan etekler üreticileri tarafından tarz bakımdan da sınırlandırılmamış. Belden etekler denilince ilk akla gelen modeller yüksek belli etek modelleri oluyor. Şıklığın en zarif yorumlanmış hali olan bu modeller günlük giyimle beraber güzel bir kombinle özel gece ve davetlerde de kullanılabilir cinsten. Eğer basen bölümünden şikayet ediyorsanız bu modeller tam size göre. Yüksek bel etekler belinizin inceliğini ortaya çıkarma konusunda da diğer akrabalarından çok daha önde. Salaş görünümü sevenlerden iseniz bol bir tişörtle yüksek bel eteğinizi kombinleyerek istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Kombin konusunda hiç sıkıntı yaratmayan belden etek modelleri giyim konusunda kararsız kalan bayanlarımız için birebir. Zira, siz nasıl olmak isterseniz isteyin, onlar size bir şekilde ayak uyduruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir