Colins Etekler

Colins eteklerde bu yaz lacivert rengin ön planda olduğunu görüyoruz. Bunun yanında siyah-beyaz desenli etekler de oldukça şık tasarımlarla alıcıyı bekliyor. Colins genelde spor modellerle günlük rahat tasarımları ön plana çıkarıyor. Şimdi Collins’in etek tasarımlarına bir göz atalım.

Colins eteklerin içinde günlük kullanabileceğiniz diz üstü etekler hem şık hem spor giyim için uygun görünüyor. İster stiletto ister babetle kombinleyebileceğiniz bu eteklerde daha çok siyah-beyaz karışımı desenler kullanılmış. Yine lacivert rengin ağırlıklı kullanıldığı uzun önden çift yırtmaçlı dökümlü  etek modeli  yeni sezon ürünleri arasında. Daha çok gençlere hitap eden mini beyaz çizgili eteklerinde cep detayını gözlemliyoruz. Bunun yanında kemerindeki bağcık sayesinde spor ayakkabıyla rahatça giyebilirsiniz.

Collezione Etek Modelleri

Dünyada önde gelen giyim firmaları vardır, o yıl içinde insanların favorilerini belirleyen. İşte, Collezione da onlardan biri. Bayan giyim ürünleri daha ağır basan Collezione, etek konusunda da iddialı. Gerek kısa gerek uzun etekler ile yine gönülleri fethedeceğe benzeyen Collezione, Türkiye’de de bulunan birçok satış noktasında müşterilerini bekliyor. Kaliteli kumaşların trendi yakalayan özgün çizgilerle buluştuğu Collezione etek modelleri sizlerin huzurunda. Marka, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda da birçok özgün tasarımı bulunduruyor. Renk konusunda geniş bir yelpaze de üretilen ürünler gerçekten görülmeye değer. Fiyat konusundaki cömertliği ile de gönüllerdeki yerini sabit tutacak olan Collezione, bu sene de piyasaya ağırlığını koyacak. 30 TL ile 90 TL arası gibi dar ama düşük rakamlardan oluşan bir fiyat aralığı söz konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir