Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Örgü bebek battaniye modelleri 2018 sezonunda da yeni doğum yapmış hanımlar tarafından oldukça ilgi göreceğe benziyor. Bebeklerini kendi emekleri ile, akıllarında şüphe kalmadan battaniyesine sarmak isteyen her anne örgü battaniye modellerini tercih ediyor.

Örgü modellerini her yıl birbirinden farklı yapım şekilleri ve desenleri ile görüyoruz. Yani örgü modelleri de gün geçtikçe kendisini yeniliyor. Bu sayede örgü modeller ile modanın gerisinde kalmamış oluyoruz. Örgü modeller bu yenilikçi tarzını bebek örgü battaniyelerinde de devam ettiriyor. Örgü bebek battaniye modelleri arasındaki polar battaniye modelleri, peluş battaniyeler, tunus işi battaniyeler hem güzel hem de trend bir görüntü oluşturuyor.

Örgü Bebek Battaniyeler Neden Tercih Edilirler?

Örgü bebek battaniye modelleri 2018 yılında da en çok tercih edilen battaniyeler arasında. Peki, kendi emeğinin olmasının haricinde ne faydası olabilir örgü battaniylerin? Örgüden yapılmış pek çok eşya gibi örgü bebek battaniyeleri de çok daha kullanışlı ve sağlıklıdır. Hazır giyim ve tekstil ürünlerinde kullanılan malzemelerin içinde sentetik malzeme daha çoktur. Bu ürünün yapımını kolaylaştırır ancak sağlık açısından çok tavsiye edilmez. Aynı zamanda sentetik ürünler vücutta elektrik depolanmasına sebep olur. Kendi emeğiniz ile ördüğünüz battaniyeler ise sentetik oranı az olduğu için daha kolay ve çabuk ısıtır, elektriklenme de yapmaz. Bu sebeple anneler tarafından bebekleri için, daha çok örgü bebek battaniye modelleri tercih edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir