Salon Perde Modelleri 2018

Perde bir evin olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir. Evin içine şıklık kattığı kadar hem içeri fazla güneş girmesini engelleyecek hem de özel alanlarınıza bir set çekerek dışarıdaki bakışları kesecektir. Salon Perde Modelleri 2018 alırken özellikle evinizdeki eşyaların renkleri ile uyum sağlamasına dikkat edin. Perdeler genellikle halılar ve duvarlar ile uyumlu olabilirler. Fakat tam bir uyum arıyorsanız koltuk takımlarına uyan perdeler de almanız mümkündür. Perde alırken öncelikle bilmeniz gereken bazı durumlar var;

  • Pencere boyutunun yüksekliğini ve eninin ölçüsünü iyi hesaplayın. Yoksa aldığınız perde küçük veya büyük gelebilir.
  • Salonlarda daha çok stor perdeler tercih edilebilir. Fakat asla yalnız başına bir stor yetmeyecektir. Üzerine bir tül daha farklı bir hava katacaktır.
  • Perde alırken muhakkak güneşlik almayı unutmayın. Perde narin bir malzeme olduğu için güneş ışınları çabuk yıpranmasına neden olacaktır. o yüzden gün içinde bir koruyucu ile kullanmak daha iyi olabilir.

Seçimler Evinizi Eviniz ise Zevkinizi Belirler

Evinizin güzelliği zevkinizi yansıtan önemli bir mekândır. Burada tercih edeceğiniz ürünler son derece önemlidir. Bu yüzden modası hiç geçmeyecek klasik tarzlarda seçim yapmanız daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir