Anthony Quinn Mezarı Nerede?

Dünyaca ünlü sinema yıldızlarından ve bir tanesi olan Anthony Quinn’in mezarı, Amerika Birleşik Devletleri’nin Rhode Island eyaletindeki aile mezarlığındadır. Nerede öldüğü ise, Vincent Buddy Cianci tarafından yapılan açıklamada, Brigham and Women’s Hastanesi’nde saat 09:30 sıralarında yaşamını yitirdiğine de yer verildi. Boston eyaletinde hastanede tedavi görmekteyken hayatını kaybettiği bildirildi.

Anthony Quinn Mezarına Nasıl Gidilir?

Anthony Quinn’in mezarı, Amerika Birleşik Devletleri’nin Rhode Island eyaletinde bulunuyor. Anthony Quinn mezarı nerede? Ünlü ismin mezar yeri olarak ilk vaftiz kilisesi ismini alan First Baptist Church’ta cenazesinin ardından Bristol bölgesi seçilmiştir. Aile mezarlığının seçilmiş olması sayesinde, diğer aile bireyleriyle birlikte Anthony Quinn mezarı da diğerlerinin yanında bulunuyor.

Anthony Quinn Nasıl Öldü, Ölüm Sebebi Nedir?

Amerika Birleşik Devletleri’nin Bostan eyaletinde hayatını kaybeden Anthony Quinn’in ölüm nedeni herhangi bir hastalıktan kaynaklanmıyor. 86 yaşına gelmiş olması nedeniyle özellikle hastalıkların çok daha fazla etkilemeye başladığı Anthony Quinn mezarı Rhode Island’da bulunuyor.

Neden öldü sorusunun açıklamasını yapan Rhode Island eyaleti Providence kenti belediye başkanı Vincent Buddy Cianci “Solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetmiştir.” açıklamasını yaptı. Ölümü milyonlarca kişiyi üzen yıldızın 86 yaşında hayata gözlerini yumduğu kayıtlara geçti. Defin işlemlerinde ailesi ve sevenleri de dahil olmak üzere binlerce insan Quinn’in aile mezarlığında son anında yanında olmak istedi.

Ölümü 2 haziran 2001 tarihinde gerçekleşen Anthony Quinn’in ölüm sebebi solunum yetmezliğidir. Defin işlemlerinin gerçekleştirilmesi için, incelemenin ardından girişimlerde bulunuldu. Boston eyaletinden Rhode Island eyaletine götürülen yıldızın cenazesi de ilk vaftiz kilisesindeki törenin ardından kaldırıldı. Anthony Quinn mezarı nerede? Şehirdeki Quinn aile mezarlığında cenazesi defnedildi günümüzde de binlerce kişi mezarını görmeye gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir