Nişantaşı Ünlülerin Gittiği Mekanlar

İstanbul Nişantaşı, ünlülerin en çok ilgi gösterdiği ilçelerin başında geliyor. Sadece eğlenmek amacıyla tercih ettikleri bir yer olmasın yanı sıra, en çok sahne aldıkları ilçelerden biridir. Nişantaşı ünlülerin gittiği mekanlar için sadece mekanın adını duyurması nedeniyle değil, kaliteli ve eğlencenin en üst düzeyde yaşandığı adreslerle karşılaşılıyor.

Sadece ünlülerin değil, yüzlerce kişinin bir arada eğlendiği adresler hakkında yapılan inceleme, çoğunun gece kulübü olduğunu gösteriyor. Ayrıca restoranlar da Nişantaşı’nda ünlüleri kendine çekmeye devam ediyor.

Nişantaşı’nda Popüler Mekanlar

  • Juno: Güzel yiyecek ve içeceklere ev sahipliği yapan, lüks bir mekan olarak tasarlanmıştır. Harbiye Mahallesi, Mim Kemal Öke Caddesi, NO:15’de yer alıyor. Konum itibariyle hem merkezi hem de yoğun ilgi gören yerlerden bir tanesidir. Kapanış saati 00:00 olarak belirlenmiştir.
  • Delicatessen: Nişantaşı’nın Harbiye Mahallesi, Mim Kemal Öke Caddesi No:19 adresinde yer alıyor. Mekanın rezervasyonla ilgili belirlediği telefon numarası 0212 225 06 04 olarak açıklanmıştır. Saat 08:00’da açılan mekan, gece 01:00’da kapanıyor.
  • Frankieİstanbul: Nişantaşı’nın Harbiye Mahallesi Teşvikiye Caddesi’nde bulunan mekanın özellikle gece alemi için sıkça tercih edilmesi dikkat çekiyor. Saat 12:00’da açılan mekan, gece 02:00’da kapanıyor. Rezervasyon işlemleri için internet sitesi üzerinden veya direkt olarak 0212 230 66 66 numaralı telefon kullanılabilir.
  • Meg Cafe: İstanbul Nişantaşı ilçesindeki Teşvikiye Mahallesi Teşvikiye Fırın Sokak & Hüsrevgerede Caddesi’nde yer alıyor. Mekanın açılış saati 08:30 olarak belirlenmiş, kapanış saati ise 22:00 olarak düzenlenmiştir. Pazar günleri kapalı olan mekan her gün yoğun ilgi görüyor.
  • Biber Bar – Nişantaşı: Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, No:36 bünyesinde alkollü ve alkolsüz içecekler bulunuyor. Açılış saati olarak 15:00 belirlenen mekanın kapanış saati ise 03:00’dır. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet verilmeye devam ediliyor.

Nişantaşı Gece Mekanları: Özellikle Nişantaşı’nda bulunan gece kulüpleri ve barlar yoğun ilgi görüyor. Sabahlara kadar eğlenmek isteyenler tarafından, gece 3 ile 4 arasında kapanan pek çok mekana ulaşılabilir. Nişantaşı ünlülerin gittiği mekanlar her zaman için kaliteli ve eğlencelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir