Ünlü Olmayan Ünlü Çocukları

Gelinlikle ünlü olan kişilerin çocuklarının da herkes tarafından tanınan ünlü bir oyuncu olması bekleniyor. Ancak Türkiye’de gerek oyunculuk yaparak, gerekse de müzik ile ün kazanmış ünlülerin bazı çocuğu ünlü olmamaktadır. Bu ünlü olmayan ünlü çocukları birçok kişinin ilgisini uyandıran bir konudur.

Yavuz Bingöl’ün ünlü olmayan Kızı türkü Sinem

Türk halk müziğine ve türkülere olan aşkıyla bilinen Yavuz Bingöl, Türkiye’nin en ünlü simalarından bir tanesi olarak tanınıyor. Gerek şarkıları, gerekse de Yönetmenlik ve oyunculuğuyla başarılı işler ortaya koymayı başaran Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Sinem, onun kadar ünlü birisi değildir. Daha çok mütevazi bir hayatı seçen Türkü Sinem, babasının yolundan gitmemeyi tercih ediyor.

Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses’in kızları Melek Zübeyde

Türkiye’nin en çapkın adamlardan bir tanesi olarak bilinen İbrahim Tatlıses, daha önce Perihan Savaş ile de bir ilişki yaşamıştı. Perihan Savaş ile olan ilişkisinden doğan Melek Zübeyde; ne annesi Perihan Savaş kadar, ne de babası İbrahim Tatlıses kadar ünlü olmadı. Daha çok kendisine ait sıradan bir yaşamı tercih eden Melek Zübeyde, anne ve babasının gözbebeği olarak biliniyor.

İzzet Altınmeşe’nin oğlu Fırat Altınmeşe

Türkiye’de özellikle de 40 yaş ve üstünün daha çok tanıdığı İzzet Altınmeşe, en ünlü simalardan bir tanesi olarak biliniyor. Ancak onun oğlu olan Fırat Altınmeşe babasının yolundan gitmedi de daha çok sakin bir hayatı tercih etti.

Tarık Akan’ın kızı Özlem

Ünlü olmayan ünlü çocukları listemizde sıradaki kişide Tarık Akan’ın kızı Özlem. Yeşilçam’da oynadığı devasa performanslar ve yakışıklılığıyla herkesin göz bebeği olmayı başaran Tarık Akan, her ne kadar Türkiye’nin en tanınan isimlerinden bir tanesi olsa da çocukları pek de onun kadar ünlü değildir. Tarık Akan’ın kızı olan Özlem, diğer birçok ünlü çocuğu gibi bu yolda ilerlemeyi değil de daha çok  mütevazi bir hayatı seçmiştir.

Ağırlıklı olarak ünlü olmayan ünlü çocuklarına bakıldığında; hepsinin şöhretin onlara getireceği ekstra yükümlülükleri kaldırmak istemediği görülüyor. Bu nedenle de daha sakin bir hayatı tercih ederek ekranlardan uzak kalıyorlar ve böylece daha dingin bir hayata sahip oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir