Facebook Şifresiz Beğeni Nasıl Yapılır?

Facebook, kurulduğundan beri hayatımızın büyük bir bölümüne etki eden bir platform halini almıştır. 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulan bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’un bugün tam tamına bir buçuk milyar üyesi bulunuyor. Facebook, büyük oranda insanların arkadaşlarıyla iletişim kurması ve mesajlaşması için kullanılıyor. Ancak Facebook’un yıllar içinde, art arda getirdiği yenilikler sayesinde günümüzde pek çok amaç kullanılabilir hale gelmiştir.

Bu amaçlardan birine örnek olarak Facebook oyunları gösterilebilir. Facebook bünyesinde bulunan oyunlar sayesinde milyonlarca insan, düzenli olarak Facebook’a giriş yapıyor. Daha önceki yazılarımızda, Facebook üzerinden para kazanılabileceğini söylemiştik Eğer doğru şekilde kullanılırsa Facebook, aynı zamanda ciddi bir maddi gelir kaynağı olarak da kullanılabilir. Tüm bunların dışında ise Facebook, yalnızca arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz ve duvarınızda kendine ait şeyler paylaşabileceğiniz bir sosyal paylaşım sitesidir.

Facebook Beğenileri Ne İşe Yarar?

Tüm bu işlevlerin, Facebook beğenilerine göre nasıl bir konumda olduğunu bilmiyorsanız öğrenmenin tam sırası. Facebook’taki beğeniler, Facebook’u yalnızca arkadaşlarıyla iletişimde olmak için bir araç olarak kullanan kullanıcılar için gereksizdir. Bu durumda zaten Facebook zaman tünelinizde paylaştığınız durumları beğenenler, arkadaşlarınızla sınırlı olacaktır.

Eğer küçük bir kitleyle etkileşim halinde olan bir kullanıcıysanız Facebook şifresiz beğeni özelliğiyle ilgilenmeyebilirsiniz. Ancak, yüksek beğeni rakamlarıyla iş yapan ve bunu önemseyen bireyler için beğeni sayıları önemlidir. Tam bu noktada da devreye, şifresiz beğeni yöntemleri girer.

Facebook Şifresiz Beğeni Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Bu durum kabaca beğeni hilesi olarak da bilinir. Her ne kadar bir etiklik değeri barındırmasa da günümüzde, pek çok sosyal paylaşım sitesinde bu tarz beğeni hileleri kullanılmaktadır. Bu şifresiz beğeni uygulaması, bir anda binlerce değerinde beğeni almanızı sağlayan bir işlemdir.

Bunu yapmak için internette pek çok şifresiz beğeni sitesi bulunmaktadır. Facebook kullanıcı adınızı girerek aldığınız beğenilerle anında binlerce beğeni sahibi olabilirsiniz. Ancak bu şifresiz beğeni sitelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey hesabınızın güvenliğidir. Bazı şifresiz beğeni siteleri hesabınızı sizden habersiz kullanıp bilgilerinize erişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir