Enes Batur Ne Mezunu Olarak Hayatına Devam Edecek?

Sosyal medyada, özellikle de Youtube’daki, başarıları ile tanınan Enes Batur, milyonlarca takipçiye hitap eden bir kişidir. Düzenli olarak video yayınlayan Batur, Youtube’un en başarılı isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Yakın geçmişte ilk filmini de yapan Batur, bu konuda tecrübesiz bir kişi olmasına ve herhangi bir sinema eğitimi olmamasına rağmen iyi bir iş çıkardı. Başarıları ile dikkat çeken Youtuber ile ilgili takipçileri tarafından da pek çok soru soruluyor. Enes Batur’un hayatı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler, Enes Batur ne mezunu gibi sorular da sormaktadır. Youtube’da başarılı bir kariyer oluşturmasına rağmen eğitim hayatını da aksatmayan Batur, üniversite öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.

Enes Batur Kimdir ve Nerelidir?

Sosyal medyayı iyi kullanan gençler, çok hızlı bir şekilde tanınmaya ve yükselmeye başladı. Youtube ve firmalar arasındaki etkileşim ile gençler hem hobi olarak gördükleri bir iş yapıyor hem de izlenme sayılarına göre para kazanıyor. Youtube’un en çok izlenen videolarına sahip olan Enes Batur ise bu yolculuğa Antalya’da başladı. Aslen Adana’lı olan Batur, babasının polis memuru olması ve tayini çıkması nedeniyle çocukluğunu Erzurum’da geçirdi. İlkokul ikinci sınıfta ise yine bir tayin nedeni ile ailesi ile Antalya’da yaşamaya başladı. Enes Batur’un annesi ise hemşire olarak çalışmaktadır. Bir kız ve bir de erkek olmak üzere iki kardeşe sahiptir.

Enes Batur Hangi Okullara Gitti?

Enes Batur’un gittiği okullar da hayranları tarafından merak edilen konular arasındadır. Özelikle de genç Youtuber ile aynı şehirde yaşayanlar, bu konuda daha meraklı olmaktadır. Enes Batur ilkokulu ve ortaokulu Leyla Kahraman Sevim Ertenü okulunda okumuştur. Lise hayatına Kepez Anadolu Lisesi’nde başlayan Batur, 3. Sınıfın sonunda Antaya Final Temel Lisesi’ne geçiş yapmıştır. Üniversite sınavında elde ettiği başarı ile Uluslararası Antalya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ne yerleşmiştir. İlgi duyduğu bir bölümde okuyan Batur, öğrenimine devam etmektedir. Enes Batur ne mezunu diye merak edenler için genç Youtuber henüz mezun olmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir