2 Haftada Saç Uzatan Bakım Kürü İşe Yarıyor

Bazı kadınlar, saçlarının çok kolay ve hızlı bir biçimde uzamamasından dert yanarlar. Böyle bir durumun altında yatan nedeni tam olarak bilmek gerekir. Akla gelen ilk sebep ise stres ve üzüntü durumlardır. Psikolojinin bozulmuş olması, saçın uzamasına olumsuz bir şekilde etki eder. Bu yüzden saç uzatan formül ve tariflere yönelmek en mantıklısıdır. Bu noktada 2 Haftada Saç Uzatan Bakım Kürü ile istediğiniz saç uzunluğuna kavuşmanız hiç zor olmayacaktır.

Saçlarınız Sağlıklı Bir Şekilde Uzasın

Saçlarının uzamasını isteyenler için özel olarak hazırlanan kürün özellikleri şöyle;

  • Saç uzatma kürü için gerekli olan malzemeler içinde 5 tane patates, tülbent ve su yer almakta. Patates, birçok farklı vitamini barındırdığı için saç uzatmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor.
  • Hazırlama aşamasında ilk olarak tüm patatesleri güzel bir biçimde yıkayın. Daha sonra bu patateslerin soyulması lazım. Ardından da bir blender yardımı ile rendeleme işlemlerinin yapılması gerekmekte. Kıvam koyu bir renk halini aldığı zaman içine su ekleyin
  • Saçınızı uzatmak için kullanacağınız bu kürü hazırlarken, karışımı tülbent ile süzmek gerekmektedir.
  • Alacağınız bir pamuk ile mevcut kürün suyunu saçlarınızın dip bölgesine doğru yedirmeye başlayın. Bunun yanı sıra patatesin suyunu, saçlarınızın uçlarına da sürmelisiniz.
  • İşlem sona erdikten sonra 20 dakika kadar bekleme süresi mevcut. 20 dakika dolduktan sonra saçların yıkanması gerekiyor. Burada dikkat edilmesi gereken şey ise şampuan kullanmamaktadır.
  • Mevcut kür, çok kısa bir süre içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu kürü haftada en az 1 en fazla 2 defa yapabilirsiniz.

Stresli Yaşamdan Uzak Durun

2 haftada saç uzatan bakım kürü, çok iyi sonuçlar vermektedir. Ancak tek başına bu kürü uygularken, başka şeylere de dikkat etmelisiniz. Bunların başında ise hayat tarzı gelir. Her şeyi sorun eden, kafaya takan ve doğal olarak strese giren kişilerin saçları hemen uzamaz. Bundan dolayı stres gibi durumlardan uzak durmak ve kesinlikle hobi edinmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir