Bıçak Altına Yatmadan Lazer Teknolojisi ile Hayal Ettiğiniz Görüntüye Kavuşun

Teknolojinin gelişmesi şüphesiz ki en çok da estetik yaptırmak isteyenlere yaradı. Çünkü plastik cerrahideki gelişmeler artık neştersiz, anında lazer uygulamalarıyla estetik operasyonlara imkan tanıyor. Neştersiz estetik yöntemi; lazer estetik sayesinde bıçak altına yatmak tabiri raflara kalkıyor. Özellikle ameliyat korkusu olanlar ve az önce tabir ettiğim gibi bıçak altına yatmak istemeyenler bu lazer estetik opersyonları sayesinde çok kısa sürede hayal ettikleri görüntüye kavuşabiliyor. Ancak lazer teknolojisinin doğru yerde doğru uzman tarafından kullanılmasının ne denli önemli olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Lekesiz Cilt İçin Lazer Estetik Uygulanır mı?

Lekesiz bir cilde kavuşmak için kullanabileceğiniz son zamanlardaki en yaygın yöntemlerden birinin lazer olduğunu söyleyebilirim. Yüz gençleştirmek için ya da kırışıklıkları tedavi etmek için çok fazla kullanıldığını söyleyebileceğim bu yöntem üstelik tek seansta yapıldığı için de son derece pratik.

Ortalama 30 dakika süren cilt temizleme işleminden sonra kişi 5 ile 7 gün arasında bir iyileşme dönemine giriyor ve kısa sürede daha taze, sağlıklı bir cilde kavuşuyor. Hem kısa sürdüğü hem de acısız olduğu için lazer tedavisi çok kullanılıyor.

Boyun ve Karın İçin Hangi Lazer Teknolojisi Uygulanıyor?

Ameliyatsız germe ve sıkılaştırma istiyorsanız bıçak altına yatmadan kullanabileceğiniz en etkili yöntem lazerdir. Yüz soyma işlemine benzer bir işlemin, deri soyma işlemi olarak boyun ve karın bölgesinde yapıldığı bu operasyon kollajen tabakanın ısıtılarak yıkılması prensibine dayanıyor. Uygulama süresine baktığım zaman sadece 15 ile 30 dakika arasında sürdüğünü gördüğüm için tavsiye edeceğim bu işlemde kişi 2 gün sonra sosyal çevresine dönebiliyor.

Lazer Teknolojisinin Kullanıldığı Diğer Alanlara da Göz Atın

Neştersiz estetik yöntemi; lazer estetik aynı zamanda şu işlemler için de uygulanabiliyor:

  • Dövmeler ve çilleri için lazer yöntemi (sildirme)
  • Bebekte bulunan damarsal problemleri gidermek için lazer yöntemi
  • Epilasyon için lazer yöntemi

Tüm bu yöntemler ve daha fazlası için profesyonel bir hastane ve uzman ile çalışmanızın çok önemli bir etken olduğunu unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir