Cilt Sıkılaştırmada Yeni Trend Kanüler Radyo Frekans Yöntemi Çok Sık Tercih Ediliyor

Sarkık ciltler, kadınların en önemli sorunlarından birisidir. Sarkık bir cilt, genellikle yaş ile ortaya çıkan bir problemdir. Bunun yanı sıra beslenmesine dikkat etmeyen insanlarda da bir takım sarkmalar kendisini gösterebilir. Böyle anlarda yapılması gereken şey ise profesyonel bir destek almaktır. Çünkü uygulanacak olan kürler ve tarifler, bir yere kadar etkili olur. Cilt Sıkılaştırmada Yeni Trend Kanüler Radyo Frekans Yöntemi olarak bilinmekte. Hem dünyada hem de ülkemizde bu yöntemin sağlamış olduğu birçok avantaj var.

Kanüler Radyo Frekans Yöntemi Nedir?

Cildi daha sıkı bir hale getirmek için uygulanan bu yöntemin ayrıntıları şöyledir;

  • Radyofrekans en eski ve etkili yöntemlerden birisi olarak kabul edilir. Hem iğneli hem de iğnesiz olarak tanımlanan türleri vardır. Ancak mevcut yöntem belli bir yere kadar etkili olur. Çünkü cilt altında ulaşılamayan bölgeler vardır. Buraya çok daha iyi bir biçimde nüfuz etmek için kanüler radyo frekans tercih edilir.
  • Cilt sıkılaştırmada yeni trend kanüler radyo frekans yöntemi şeklinde dikkat çekiyor. Bu yöntemin en önemli özelliği, kanüllerdir. Çünkü kanüllerin ucunda bulunan 1 mm ebatlı enerjiler sayesinde, içerde bulunan dokulara erişim sağlamak çok daha basit. Bunun sonucunda ise elastin ve kolajen adı verilen lifler, çok hızlı ve iyi bir biçimde iyileşebiliyor.
  • Kanüler radyo yöntemi sayesinde toplanma ve sıkılaşma gibi efektler söz konusudur. İşlem boyunca bunlar ön plana çıkar. Bunun yanı sıra dolguların doku üzerinde kendi iyileşme sağlaması, kendi kendine düzeltme gibi bir etkiye sahiptir böylelikle dolgu çok uzun bir süre boyunca dayanabilir. Bunun sonucunda ise ortaya tamamen doğal bir görünüm çıkmaktadır.

Uygulama Nasıldır?

Cilt sıkılaştırmak için kanüler radyo frekans yöntemini kullanmak son dönemde çok yaygın bir hale gelmiştir. Buna göre yöntem sürekli uygulanmaz. 3 haftalık aralar ile yapılır. En az 2 en fazla 3 seans şeklinde gerçekleştirilir. İşlemin sonrasında genellikle ödem ya da hafif bir biçimde kızarıklık görülür. Ancak bu durum geçicidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir