Silindir Mum

Silindir şeklinde imal edilen mumlar en klasik modellerdir diyebiliriz. Silindir mum almak için web sitemizde bulunan çok çeşitli renk, desen ve boyuttaki mumlarımızı inceleyiniz. En çok sipariş edilen silindir mum çeşitleri gri silindir mum ve pembe silindir mum olarak sınıflandırılabilir.

Bir mum mağazasını ziyaret ettiğinizde birçok renkte, boyutta ve şekilde mumların ne kadar çok çeşidi olduğunu görmek sizi şaşırtabilir. Bazı mumlar sadece karmaşık şekillerde ve cazip aksesuarlar içeren tasarımdadır.

Bunlar sadece dekoratif amaçlı kullanılmak üzere hazırlanmış mumlardır. Bu tip mumlar her zaman kokulandırılmış olmayabilir. Ya da size hitap edecek bazı özel şekillerde hazırlanmamıştır. Ancak mumları evinize yerleştirdiğinizde,  evinize kesinlikle sizden bir şeyler de eklenir.

Aslına bakarsanız mum endüstrisi şu anda ciddi patlama yaşıyor. Dünya çapında yapılan araştırmalarda, 2020 yılına kadar bu endüstrinin milyarlar üretmesi bekleniyor.

Silindir Mum Kişiselleştirilebilir

Kendiniz için satın almak istediğinizde ya da hediye vereceğiniz zaman tercih edeceğiniz mumların daha kişiselleştirilmiş olmasını isteyebilirsiniz. Kişisel tercihe göre özel seçilmiş bir mum arkadaşınıza ya da bir aile üyenize benzersiz bir mutluluk verir.

Seçeceğiniz mumum kokusu, üzerinde kullanmak istediğiniz fotoğraflar, monogramlar ya da çeşitli alıntılar mumunuz özelleştirir. Aslında özelleştirilmiş mumlar, eviniz için mükemmel bir dekordur.  Bu tür durumlarda zaman zaman karar vermek zor olabilir.

Fikir ya da ilham eksikliğiniz varsa evinizdeki her odayı ayrı ayrı kişiselleştirmek için alacağınız özel mumlar konusunda sitemizi detaylı olarak inceleyiniz. Tercihinizi daha kolay şekillendirmenizi sağlayacak orijinal fikirler bulabilirsiniz. İsteğinize göre bir odaya her girdiğinizde bir baharatlı orman kokusu, narenciye, greyfurt, limon veya portakal kokusu koklayabilirsiniz.

Kişiye özel mumlar ailenin tatlı hatıralarını ya da sevilen kişilerini hatırlatır.

Mum Özelleştirme Yolları

Kendi tercihinize göre seçtiğiniz mumu, bir profesyonelden sizin için özelleştirmesini isteyebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz mumu evde kendiniz de kişiselleştirebilirsiniz. Mumunuzun size özel hazırlanmış bir mum olması için izleyebileceğiniz basamaklar şunlardır:

  1. Mumunuzu Seçin

Büyük veya küçük bir silindir mum seçebilirsiniz.

  1. İstediğiniz Kokuyu Seçin

Burada seçin yapmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla koku çeşidi vardır.

  1. Kullanmak İstediğiniz Etiket, Mesaj Veya Fotoğrafı Seçin

Mumları kendi fotoğrafınızla ya da kişiselleştirilmiş bir fotoğraf etiketi ya da ifade etiketi ile kişiselleştirebilirsiniz. Hatta tercihinize göre bir mesaj ya da seçtiğiniz güzel bir desen ile dahi kişiselleştirebilirsiniz. Mumla ilgili vereceğiniz özel mesajda kendinizi ifade ederek, yaratıcı ve düşünceli olun.

Sitemizden Aldığınız Mumlarınızı Kendiniz Evde Kişiselleştirebilirsiniz

Özelleştirilmiş mumları evdeki bir fotoğrafı,  bir paketleme bandına aktararak ve sonra bir çıkartma gibi mumun camına yapıştırarak kolayca elde edebilirsiniz.

Tavsiye olarak bu tip bir çalışmada, açık renkli arka plana sahip bir fotoğraf tercih ediniz. Çünkü açık renk arka plana sahip fotoğraflar, sipariş edeceğiniz silindir mumlar üzerinde daha iyi görünüyor.

Fotoğraf düzenleme yazılımı kullanarak fotoğrafınızı istediğiniz boyuta getirin ve ardından renkli bir kopya almak için renkli bir lazer yazıcı kullanın. Fotoğrafı tamamen örtmek için geniş ve ağır bir ambalaj bandı alın. Kağıdı suya batırarak fotoğrafın arkasından çıkarın. Tüm kağıt lifleri çıktıktan sonra fotoğrafı mumunuzun bulunduğu camın üstüne yapıştırın.

Aldığınız mumu kişisel bir dokunuşla farklı hale getirdiğinizde, vereceğiniz hediye yüzde yüz çok beğenilecek ve en güzel köşeye ihtimamla yerleştirilecektir.

Sitemizden Kişisel Zevkinize Uygun Mumu Seçiniz

Silindir mum çeşitlerimizden kendi zevkinize ya da hediye edeceğiniz kişiye özel renk ve koku gibi özelliklere dikkat ederek seçim yapın. Böylece seçtiğiniz mumu kişiselleştirmek için ekstra bir çaba harcamanız gerekmez. İstediğiniz renkte, istediğiniz kokuda bir silindir mum mutluluk anahtarıdır.

Not: https://www.tutsucesitleri.com/silindir-mum üzerinden tüm ürünleri görebilirsiniz. Görsellerini bize gönderdiği için siteye çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir