Mumluk Modelleri

Şamdan çeşitlerimiz çok değişik ve benzersiz olarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Mumluk modelleri için lütfen sitemizi ziyaret edin. En çok tercih edilen mumluk modelleri kafes mumluk, ayaklı mumluk, 3’Lü şamdan mumluk, mumluk fener ya da ferforje mumluk modelleri olarak sıralanabilir.

Tealight Mumluklar

Tealight mumluklar, oldukça popüler bir kullanım alanı buluyor. Oldukça farklı boyut ve şekillerde modellerimiz mevcuttur. Mumluk, seçimi size rahatlamanız ve zamanın tadını çıkarmanız için iyi bir yol sunar.

Mumlarınızın mükemmel görünmesini sağlamak için bazı doğru seçilmiş mumluklara ihtiyacınız vardır. Özellikle kristal dekorlu cam mumluklarımız arasında kare yuvarlak, lotus ve çeşitli çiçek stilleri ile olukça orijinal parçalarımız vardır.

Pirinç Mumluklar

Bu mumluklar düğün, özel etkinlik, tatil toplantısı ya da ev dekorasyonu için idealdirler. Mumluk modellerimiz düğünüze ya da ev dekorasyonunuza zarafet katar. Alüminyum metal ustaları tarafından üretilmiş olup, çok sağlam bir tabana sahiptirler.

Hoş ve lüks görünümlü bir odak noktası oluşturmak için, kısa ve uzun boylu şamdan çeşitlerini eşleştirin. Konu ile ilgili yıllara dayanan tecrübemizin sonunda oluşturduğumuz web sitesi üzerinden size yardımcı olmak istiyoruz. Genellikle dekorasyon amaçlı kullanılan bu mumluklar şık tasarımları ve üstün kaliteleri ile fark yaratırlar. Mumluklarımız üstün kalitede pirinç ve demir kullanılarak üretilmişlerdir.

Düğünler için Önerilen Mumluk Seçenekleri

Düğün masaları için mükemmel bir parıltı yaratmak isterseniz, size cam silindir tealight mumlukları önerebiliriz. Herhangi bir cam mumlukta olduğu gibi, cam silindir tealight mumluklar da ortama mükemmel bir romantik mum ışığı ambiyansı getirir. Birbirine kümelenmiş değişken yükseklikteki mumluklar, incelik ve zarafet mesajını evrensel olarak çevreye yollarlar.

5’Li Mumluklar

Şamdan koleksiyonumuzda size çeşitli zarif renklerde ve boyutlarda 5’li mumluklar sunuyoruz. Daha hafif ve kullanışlı olması için alüminyumdan yapılanları vardır.

Düğünlerde, özel günlerde ya da  yumuşak ve huzurlu bir ortam yaratmak amacıyla evde  kullanılabilirler.

Alevsiz Led Mumlar İçin Yüzen Mumluklar

Tüm sıradan led alevsiz mumlarınızı yüzen mumlara dönüştürebilecek mükemmel mumluk setimizi inceleyiniz. Yanıp sönen yumuşak sarı LED ışığı yanan mum alevleri,  gerçek alevi en iyi şekilde kopyalayan aydınlatmalardır.

Alevsiz tealight mumlarının damlama sorunu yoktur, dağınıklık oluşturmazlar ve özellikle çevrede çocuklar ya da evcil hayvanlar varsa kullanımları güvenlidir. Alevsiz led mumlar, pilleri ile birlikte gelir ve piller çok kolay değiştirilebilir özelliktedir. Bataryalar çok uzun süre 100 saate kadar dayanabilir.

Asmalı Fener Mumluklar

Asılı silindir mumluklar, özellikle, düğün gibi abartılı parti hazırlıklarında çok güzel görünür.   Açık havada yapılması planlanan düğünlerde ağaç dallarına asılması tavsiye edilir. Toptan siparişlerinizde indirim yapılır.

Yüksek Uzunlukta Konik Veya Silindir Rüzgar Koruyucu Mumluklar

Bu tür mumluklarımız temiz ve minimal bir görüntü elde etmek istendiğinde tercih edilebilir. Konik ya da silindir şeklinde olabilir. Basit çizgileri,  uzun tasarlanmış  tek gövdelerinin çarpıcı bir şekilde görünmesini sağlar. Böylece yapılan ortam düzenlemeleri zarif bir şekilde sergilenir. Birden fazla kullanım alanı vardır. Kullanım alanları şunlardır:

  1. Bir rüzgar koruyucu mumluk olarak,
  2. Tealight şamdanı olarak,
  3. Çiçek vazosu olarak kullanılabilirler.

Klasik Cıvalı Metal Mumluklar

Bu mumluklar sadese cıva kullanılarak ya da altın vb. bir başka materyalle eşleşerek de imal edilmiş olabilir. Muhteşem pırıltılı cam tasarımları ile benzersiz klasik görüntüler oluştururlar. Bir düğün, tatil partisi ya da bir yıldönümü kutlamaları için özellikle tavsiye edilir. Bu zarif mumluklar için en çok beğenilen tasarım, dinamik bir düzen yaratılması için çeşitli yükseklikteki mumluk modelleri bir araya getirilir ve bir küme oluşturulur.

Not: Tutsucesitleri.com dan gördüğünüz tüm ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. https://www.tutsucesitleri.com/mumluk sayfasına doğruca gidin ve alışverişin keyfini çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir